Adalar Hurdacı

İstanbul Adalar ilçesin de ve daha bir çok ilçede faliyet gösteren Adalar Hurdacı sizler için  professiyonel hizmetler sağlıyor.

Evinizde, bahçenizde olan her türlü hurdanızı Adalar Hurda Alımı olarak aynı gün içinde evinizden teslim alıyoruz. İstanbul'da tüm semtlere hurda hizmetimiz bulunuyor. Hurdalarınızı çöpe atmaktansa onlardan kazanç elde edebilirsiniz.Kazanç elde ederken geri dönüşüm hizmetlerine sizinde katkınız olmuş oluyor ve böylece ülkemizede katkı sağlamış oluyorsunuz.

Demir Hurdaların en büyük sıkıntısı olan ağırlık sorunu bizler için sorun olmaktan çıkıyor, Adalar Demir Hurda olarak ağırlıkta sınır tanımıyoruz, kapınıza kadar gelip alıyoruz.Ayrıca sizlerin kullanmadığı ve can sıkıcı karmaşıklığa gelen kablolarınızı Adalar Kablo Hurda hizmetimiz sayesinde sizlerden satın alıyoruz. Krom hurdalarınızı Adalar Krom Hurda ile değerinin üstünde bir fiyat veriyoruz. Adalar Bakır Hurda hizmeti ile bakır hurdalarınız sizler için artık yük olmaktan çıkıyor. Hurdaları teslim aldığımız zaman hurda ücreti değerinin üstünde bir fiyat ile peşin olarak sizlere temin ediliyor. Dayanıklılığı ve rengi ile bilinen Sarı Hurdalarınızı Adalar Sarı Hurda ile alım sağlıyoruz. Sizlere her çeşit hurda da hizmet vermek bizim için önemli Adalar Kurşun Hurda satın almalarımızda bulunmaktadır. İnşaat alanlarında can sıkan ve çevreye rahatsızlık veren tüm hurdalarınızı Adalar Bina Yıkımı & Bina Sökümü sayesinde ülkemizin geri dönüşüm değerine katıyoruz. Çevreye oldukça zararlı olan bir diğer hurda çeşiti olan Adalar Akü Hurdası hizmetiyle

istediğiniz yerden aynı gün alım sağlıyoruz. Son zamanlarda her alanda kullanılan alüminyum hurdalarınızı

Adalar Alüminyum Hurda olarak ülke ekonomisine kazandırıyoruz.

Oldukça ağır ve zahmetli olan motor hurdalarınızı Adalar Motor Hurda ile iletişime geçerek çalışmayan ,hasara uğramış, zarar görmüş motor hurdalarınızı aynı gün satışını gerçekleştirebilirsiniz. Professiyonel olan ekibimiz Adalar Kazan Depo Kesim İşleri tüm inceliği ile sizlere hizmet sağlamaktadır.

Adalar Fabrika Bozumu hizmetimiz ile yıkılmasını istediğiniz fabrika binalarınızı çevreye rahatsızlık ve zarar vermeden ekibimiz sayesinde tüm inceliği ile kısa bir zaman içinde yıkımını gerçekleştirmiş oluyoruz.

Sadece fabrika değil Adalar Bina Yıkımı & Bina Sökümü faliyetmizde bulunuyor.

Unutmayın geri dönüşüm sayesinde bizlerde, sizlerde hurdaları tekrar imalat süreçine kazandırmış oluyoruz. Bu sayede çevreye rahatsızlık veren çöplerden, kirliliklerden en güzel yolla kurtulmuş oluyoruz.

Daha fazla detaylı bilgi ve hizmet almak için bizlerle iletişime geçin. İrtibat Tel: 0212 403 04 96