Bayrampaşa Hurdacı

İstanbul Kağıthane çağlayan merkezli ofisimiz ile 17 yılı aşkın hurda sektöründe ilerliyoruz.  Hurdalar baktığımız zaman çok basit olarak gözüküyor olabilir ama içlerinde ve dışlarında barındırdıkları çeşitli kimyasallar, çeşitli plastikler çevreye oldukça zarar vermektedir. Devletler bazından baktığımız zaman katı atık ve hurda depolama alanlarının yetmemesi sorununa çözüm getirmektedir. Bayrampaşa Hurdacı olarak doğanın korunması, çevrenin temizliği sağlanırken sizler de kazanç elde etmiş oluyorsunuz. Hurdalarınız değerinin üstünde bir fiyatla aynı gün Bayrampaşa   Hurda Alımı olarak peşin satın alıyoruz. Elektrik ve elektronik hurdaların başında olan kabloların içlerinde bakır, demir, alüminyum gibi çeşitli iletkenler bulunur. Dış kısımların da ise yalıtkan olması için plastikten yapılmıştır. Sizde Bayrampaşa Kablo Hurda alımıyla iletişime geçerek kablo hurdalarınızdan güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Sektörünün büyük olması ile geri dönüşümü gittikçe daha kolay bir hal alan demir hurdaların değerleri artmıştır. Trafik levhalarında, telefonlar da, bilgisayarlarımız da, inşaatlar da kısaca hayatımızın her alanında bulunan demirlerinizi Bayrampaşa Demir Hurda servisimiz ile sizlerden kilo fark etmeden satın alıyoruz. Krom madenini çıkarmak oldukça zor ve uğraş gerektirir. Geri dönüşüm sayesinde hurda kromlarınızdan %80-90 arasında geri dönüşüm sayesinde kazanç sağlanır. Ülke ekonomisine katkı sağlarken kendinize de kazanç sağlamış olursunuz.

Gümüşten sonra elektriği en iyi ileten metal olarak bilinen bakır oldukça değerli bir madendir. Bakır madenin çıkartılması oldukça pahalıdır o yüzden geri dönüşüm sektöründe yeri çok önemlidir. Bayrampaşa Bakır Hurda olarak bakır hurdalarınız tekrardan değer kazanır. Bayrampaşa Sarı Hurdalarınız ve Bayrampaşa Kurşun Hurdalarınız değerinin üstünde bir fiyat ile iletişime geçtiğiniz aynı gün dilediğiniz yerden peşin alımı sağlanır.

Elektronik motorlar hayatımızda birçok noktada aktif olarak çalışmaktadır. Hemen hemen her nokta da elektronik motorlar vardır desek yanlış dememiş oluruz. Bayrampaşa Motor Hurda olarak yıllardır sizlere hizmet vererek motor hurdalarınızı veya diğer çeşit hurdalarınızı alıyoruz.

Motor hurdaların tamamlayıcısı olarak bilinen akülerin içlerindeki ağır metallerin toprağa, suya,  havaya karışması ile canlılara ağır zararlar vermektedir. Aküler kullanılmaz duruma düştüğünde atık akü merkezlerine bırakılması önemlidir. Bayrampaşa Akü Hurda hizmetimiz ile sizde ömrünü tamamlamış akü hurdalarınızdan kurtulabilirsiniz. Ambalaj sektöründe yaygın olan alüminyumlarınızı Bayrampaşa Alüminyum Hurda olarak teslim almaktayız.

Bayrampaşa Bina Yıkımı & Bina Sökümü hizmetimiz, Bayrampaşa Kazan Depo Kesim İşleriniz ve Bayrampaşa Fabrika Bozumu işleriniz en kısa sürede profesyonel ekibimiz tarafından yapılır.

Daha detaylı bilgi almak ve hurdalarınızdan kazanç sağlamak için;

Tel:0212 403 04 96