Beşiktaş Hurdacı

Teknoloji ilerledikçe tüketimimizde oldukça artmış bulunmaktadır. Artan tüketim ihtiyacımız ile hammadde ihtiyaçlarımızda artmakta doğada sınırlı sayıda bulunan krom, alüminyum, kurşun, bakır, demir vb. gibi değerli madenlerimize her alanda ihtiyacımız olmaktadır. Doğada sınırlı olan bu madenler hızlı kullanıldığından zaman içersin de çabuk tüketilecektir. Bu değerli madenlerin kullanıldıktan sonra atık’a dönüşmesi çevre ve insanlarımız için zararlı bir hal almış oluyor. Dünyamızın yaşamını sürdürmesi ve çevrenin korunması için bu atıkları Beşiktaş Hurdacısı olarak sizlerden teslim alıp geri dönüşüme kazandırıyoruz. Ülkeler için geri dönüşüm önemli derecede yerini almıştır, ülkelerde, şehirlerde insan sayıları arttıkça atıkların depolanacağı alanlara ihtiyaç duyulmaktadır ama geri dönüşüm ile devletleri bu yükünü hafifletmiş ekonomi olarak da destek çıkmaktadır. Beşiktaş Hurda Alımı olarak ağırlıklarına bakılmaksızın hurdalarınız aradığınız gün içinde nerde olursanız olun dilediğiniz yerden gelip alınır.Bu sayede sizde ömrünü tamamlamış eşyalarınızdan yani hurdalarınızdan kazanç elde etmiş olursunuz.

Beşiktaş Alüminyum Hurda servisimiz ile ürün paketleme, inşaat sektörü gibi daha birçok sektörde kullanılan alüminyum hurdalarınız değerinin üstünde bir fiyat ile alınır. Akülerin içlerinde insanlara ve çevreye oldukça zararlı ağır metaller vardır aküler kullanılmaz duruma geldiğinde bir yerde bekletilmemelidir. Zararlı sızmalar sizleri hasta edebilir bu yüzden aküleriniz hurdaya ayrıldığında Beşiktaş Akü Hurdası hizmetimiz ile iletişime geçerek çevreyi ve kendinizi korumuş olursunuz.

Klimalar, bilgisayarlar, fotokopi makinelerinin ve daha birçok alanda aktif olarak kullanılan motorlar sizlerden Beşiktaş Motor Hurda olarak sizden alıp parçalarına ayırarak tekrardan geri dönüşüm sayesinde parçaları kullanılabilir hale geliyor. Bu sayede çevre kirliliği az da olsa önlenmiş oluyor.

Yüksek yoğunluğu ve ucuzluğu ile bildiğimiz eskilerden bu zamana kadar terazilerimizde gördüğümüz kurşun hava, su, toprak, besin ve solunum yoluyla alındığından ciddi zehirlenmelere yol açabilir. Beşiktaş Kurşun Hurdalarınızı değerinin üstünde bir değerle peşin olarak satın alırız. Süs eşyalarında gördüğümüz dekoratif görünümlü sarı hurdalarınızı Beşiktaş Sarı Hurda ile iletişime geçip kazanç sağlayabilirsiniz. Beşiktaş Bakır Hurda, Beşiktaş Krom Hurda gibi çeşitli hurdalarınızı da peşin olarak alıyoruz. Beşiktaş Demir Hurda ekibimiz inşaat alanlarınızdaki ya da daha farklı alanlarda bulunan demirlerinizi teslim almaktadır. Elektrik elektronik sektöründe sıklıkla kullanılan kablolarınız kullanılmaz duruma geldiğinde Beşiktaş Kablo Hurda olarak peşin olarak alırız. Beşiktaş Bina Yıkımı & Bina Sökümü, Beşiktaş Kazan Depo Kesim İşleriz ve Beşiktaş Fabrika Bozumu işlerinizi de yapıyoruz.

Daha fazla bilgi edinmek ve istediğiniz yerden hurdalarınızı satmak için bizimle iletişime geçiniz.

Tel:0212 403 04 96