Beykoz Hurdacı

 BEYKOZ da 2002 yılından beri aktif olarak hurda toplama görevi yapıyoruz. Her çeşit hurdalarınızı alıyoruz ve geri dönüşüm merkezlerinde tekrardan kullanılmak üzeri gerekli işlemler yapılıyor.

Geri dönüşüm çevreye zararlı atıkların, hurdaların tekrardan geri dönüşüm yöntemleri ile kullanabilir hale gelmesini sağlar. Devletlerin ekonomisine büyük ölçüde katkı sağlar ve devletlerin atıkları depolamada ki yükünü hafifletir. Beykoz Hurdacı olarak her çeşit hurda atıklarınızı alıyoruz. Beykoz Hurda Alımlarınız profesyonel ekiplerimiz tarafından sizlere uğraş vermeden dilediğiniz yerden alınır. Fiyatlarımız sürekli güncellenerek sizlere en güvenilir hizmeti sağlamaya çalışıyoruz. Her çeşit hurdalarınız sizden teslim alınıp, geri dönüşüm yöntemleri sağlanarak hurdanın tekrardan değer kazanabilmesi için işlemler yapılıyor.

Beykoz Kablo Hurdalarınız alınarak doğayı kimyasaldan, plastik ve diğer birçok çevremiz için zararlı olan maddelerden kurtarmış oluyoruz. Sizde hurdalarınızdan gelir elde ederken çevreyi temiz tutmaz istiyorsanız bizim ile iletişime geçebilirsiniz.7/24 hizmetimiz sayesinde aradığınız aynı gün içinde hurda atıklarınızı teslim alıyoruz. Ülkemizde artan inşaat sayısından dolayı demir hurdaları adeta her yerde bunlar çocuklarımızın oynadığı alanlarda, sahillerin kenarların kısacası her yerde hem tehlike saçıyor hem de görüntü kirliliğine sebep oluyor. Beykoz Demir Hurdayı arayarak sizde bu çevreyi kirleten demir hurdalarınızdan kurtulabilirsiniz. Paslanmaz çelik üretiminde kullanılan krom madeni Beykoz Krom Hurda hizmetimiz ile aynı gün peşin olarak alınır. Ulaşım sektöründen inşaat sektörüne kadar birçok alanda kullanılan bakır elektriği iletebilmesi ve yüksek sıcaklıklara dayanabilir olmasından dolayı oldukça popüler olan madendir. Ayrıca bakır madeninde süs eşyaları, takılar vb. ürünlerde yapılmaktadır. Hurda durumunda olan bakırlarınızı Beykoz Bakır Hurda ile iletişimde olarak nakit paraya dönüştürebilirsiniz. Ayrıca Beykoz Sarı Hurda ve Beykoz Kurşun Hurdalarınıza da satın almaktayız. Eskimiş, hasar görmüş motor hurdalarınız ağırlığı farketmeden Beykoz Motor Hurda ekiplerimiz tarafından teslim alınır. Çevreye oldukça zararlı olan içinde aşırı ağır kimyasal bulunduran Akü hurdalarınız Beykoz Akü Hurda olarak en kısa zamanda alınır. Ayrıca alüminyum hurdalarınız Beykoz Alüminyum Hurda tarafından alınır.

 

Sadece hurda sektörü ile kalmayıp Beykoz Bina Yıkımı & Bina Sökümü işlerinizde teslim alınır. Beykoz Fabrika Bozumu işlerinizde yapılır. Bu işlemler eğitimini tamamlamış olan ekiplerimiz tarafında yapılmaktadır. Binalarız da, fabrikalarınızda çeşitli yerlerde olan Beykoz Kazan Depo Kesim İşleriniz özveri ile yapılmaktadır. Bizlerden daha fazla bilgi almak ve hurdalarınızdan kazanç sağlamak için iletişime geçmeyi unutmayın.

TEL NO:0212 403 04 96