Beylikdüzü Hurdacı

2002 tarihinden beri özenle Türkiye’nin her yanında profesyonel ekiplerimiz tarafından hurdalarınız aynı gün geri dönüşüme kazandırılması ve ekonomimizi kalkındırması için toplanıyor. Yaşadığımız dünyada tükettiğimizden fazla üretir durumuna geldik. Böyle olunca daha bir ürünü kullanamadan diğer ürünlerimiz kullanılmaz durum almaya başladı. Kullanılmaz durumda olan ürünleriniz çevreye sizlere zarar verir duruma geldi işte bu ürünleri çeşitli geri dönüşüm yöntemleri ile ayrıştırıp tekrardan ham madde olarak kullanılmasına imkan sağlıyor. Nüfus arttıkça yaşam alanları doluyor bu yüzden çöplerimizi, atıkları depolayacağımız alanlar gittikçe azaldı ve devletlerde büyük bir sorun haline geldi. Geri dönüşüm ile bu alanlardan tasarruf etmek ve devletlerin ekonomisine katkı sağlaması mümkün durumdadır. Beylikdüzü Hurda Alımı ile her çeşit hurdalarınız alınır. Bu sayede ülkemiz enerji tasarrufu ve kazanç elde ederken sizlerde hurdalarınızdan kazanç sağlamış olursunuz. Ayrıca su kirliliği, hava kirliliği, toprak kirliliği gibi daha birçok çevre kirliliklerinin önüne geçmiş olursunuz.

Alüminyum hurdalarınız geri dönüştürüldüğü zaman %40-50lere varan bir enerji tasarrufu sağlanıyor.  Sağlanan bu tasarruf ülkemizin ekonomisine doğrudan katkı yapıyor. Beylikdüzü Alüminyum Hurda olarak hurdalarınızı peşin olarak alıyoruz. Beylikdüzü Hurda Alımı çeşitli hurdalarınızı aradığınız gün içinde Türkiye’nin her ile her ilçesinden teslim alıyoruz. Hurdalarınızı teslim aldığımız zaman ücretini peşin olarak veriyoruz. Beylikdüzü Bina Yıkımı & Bina Sökümü, Beylikdüzü Fabrika Bozumu, İstanbul Kazan Depo Kesim İşlerinizi titizlikle yetkili ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bu işlerinizden ya da çeşitli işlerinizden kalan hurda demirleriniz için Beylikdüzü Demir Hurda ile iletişime geçerek hurdalarınızdan büyük kârlar elde edebilirsiniz. Beylikdüzü Kablo Hurda ile birlikte kullanılmayan hurda kablolarınızı verebilirsiniz.

Beylikdüzü Sarı Hurda, Beylikdüzü Kurşun Hurda ve Beylikdüzü Bakır Hurdalarınız güncel fiyatlarımız ile satın alıyoruz. Sizde hurdalarınızdan gelir elde etmek için bizimle iletişime geçiniz.

Birçok üründe bulunan motorlar çabuk yıpranır ve ya bozulurlar hurdaya ayrılırlar Beylikdüzü Motor Hurda servisimiz sizlerden alarak parçalarına ayırır ve geri dönüştürülmek üzeri işlenir. Aküler yapısı gereği birçok kimyasalları içinde barındırırlar bu kimyasallar çevreye ve insanlara zarar veriyor bu yüzden aküleriniz kullanılmaz durumda olduklarında Beylikdüzü Akü Hurdasını arayarak alınmasını sağlayabilirsiniz. Krom hurdalarınız içinde Beylikdüzü Krom Hurda ile iletişime geçmeyi unutmayın.

İletişim numarası: Tel:0212 403 04 96