Beyoğlu Hurdacı

17 yılı aşkındır hurda sektöründe devam eden hizmetimiz ülkemize değer kazandırırken sizlerin de hurdalardan kazanç elde etmesini sağlamaktadır. Ayrıca çevre kirliliğinin de önüne geçmiş oluyoruz. Sizlerden aldığımız çeşitli hurdaları parçalarına ayırarak geri dönüşüm sistemleri ile çocuklarımıza ve bizlere daha temiz bir çevre bırakmak amacımız. BEYOĞLU Hurdacısı olarak sizlerin hurdalarını satın almaktayız. Hurdalar, atıklar ve çöpler, ülkeler & kişiler için oldukça sıkıcı bir durum almıştır depolanmaları, taşınmaları oldukça zordur. Ancak bunlar parçalarına ayrılarak ve geri dönüştürerek kişilerin, devletlerin üzerinde bulunan bu yük hafiflemiş olur. Geri dönüştürülen ürünler tekrardan yeni bir hammadde olarak kullanılmaktadır. Beyoğlu Hurda Alımı olarak Türkiye’nin dört bir yerinden 2002 yılından beri hurdalarınızı teslim alıyoruz. Kablolar geri dönüşüm için önemli malzemelerdir içlerinde olan bakır, alüminyum dışların da olan plastikten dolayı %100 geri dönüşümü yapılmaktadır. Doğaya en fazla zarar veren maddeler arasında olan plastik atıklardan kurtularak çevreye verilen zararı önlemiş oluruz. Beyoğlu Kablo Hurda ile sizde atık hurda kablolarınızdan kazanç elde edebilirsiniz. Kullanım alanı oldukça yaygın olan demirler inşaat sektörü başta olmak üzeri birçok sektörde yoğun olarak kullanılmaktadır. Yoğun kullanımından dolayı hurdası fazla çıkmaktadır .Demir hurdalarınız geri dönüştürülerek tekrardan ülkemize kazandırılmak da ayrıca bu sayede gelişen ülke  ekonomimize fayda sağlamaktadır. İletişime geçtiğiniz gün içersinde Beyoğlu Demir Hurda tarafından demir hurdalarınız teslim alınır. Ülkemizde en çok kazanç elde ettiğimiz krom madeni çeliğin sertleştirilmesinde kullanılmak için ihracat edilir. Paslanmayan yapısı ile otomobil sektörü, mutfak aletleri, kesici aletler gibi bir çok sektörde kullanılır. Beyoğlu Krom Hurda servisimiz ile krom hurdalarınız değerinin üstünde bir fiyatla alınır.

Kabloların içlerinde, motorların içlerinde ve daha birçok eşyaların içinde bulunan değerli bakırlarınız Beyoğlu Bakır Hurda olarak peşin alınır. Genelde civatalardan bildiğimiz sarı pirinçler Beyoğlu Sarı Hurdaları ile iletişime geçerek cebinize katkıda bulunabilirsiniz. Akülerin içinde ve farklı yerlerde olan kurşun, ağır metaller arasındadır bu yüzden çevreye oldukça zarar verir. Beyoğlu Kurşun Hurdalarına satabilirsiniz ve kullanmadığınız ömrünü tamamlamış olan akülerinizi de Beyoğlu Akü Hurdaları servisine verebilirsiniz.

Profesyonel yetiştirilmiş ve gerekli eğitimleri almış ekiplerimiz tarafından Beyoğlu Bina Yıkımı & Bina Sökümü ve Beyoğlu Fabrika Bozumu işlemleriniz kısa sürede yapılır. Beyoğlu Kazan Depo Kesim İşleriniz özenle yapılmaktadır. Beyoğlu Alüminyum Hurdacısı olarak alüminyum hurdalarınızı da teslim alırız.

Daha fazla bilgi ve hurdalarınızı satmak için bizim ile iletişime geçmeyi unutmayınız.

0212 403 04 96