Büyükçekmece Hurdacı

Büyükçekmece Hurdacı olarak 2002 yılından bu güne kadar işimizi büyük bir özveri ile yapmaktayız.17 yılı aşkın sektörde büyük tecrübeler edindik ve hurda sektörünün önde gelen şirketlerinden olduk. Özenle yetiştirilmiş eleman kadromuz ve araçlarımız ile sizlere en doğru hizmeti sağlamaya çalışıyoruz. Büyükçekmece Hurda Alımı olarak sektörde öncü firmalardan birisi olmaktan gurur duyuyoruz.Her çeşit hurda çeşitlerini satın alıp sizlere hizmet sağlıyoruz.%100 müşteri memnuniyeti sağlamak bizim için en önemli hedeflerimizden biridir ayrıca müşterilerimiz ile güvene dayalı ve uzun vadeli işler yapmak istiyoruz.

 

Yalnız hurda çeşitleri olarak hizmet vermeyip ömrünü tamamlamış, yarım kalmış ya da çeşitli sebeplerle zarar görmüş olan binalarınızı Büyükçekmece Bina Yıkımı & Bina Sökümü ekiplerimiz tarafınca gerekli olan analiz ve yöntemler yapılarak en kısa zaman içinde özenle yapılır. Ayrıca fabrika bozumu işlemlerinizde son teknoloji kullanılan sistemlerimiz ile Büyükçekmece Fabrika Bozumu ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Fabrikalarınızda, binalarınızda, iş yerlerinizde kullanılan kazan, depo gibi çeşitli işlerinizi Büyükçekmece Kazan Depo Kesim İşleri tarafından yapılır.

Görüntü olarak gümüş parlaklığı rengini anımsatan alüminyumlarınız dünya sanayisi için oldukça değerli bir maddedir. Uçak yapımında, bisikletin gövdesinde ve daha birçok alanda aktif olarak kullanılır. Büyükçekmece Alüminyum Hurda olarak alüminyum hurdalarınızı teslim alıyoruz.

Aküler elektrik enerjilerini kimyasal enerji ile depolar ihtiyaç halinde depolanan kimyasal enerji tekrardan elektrik enerjisini verir. Yani aslında elektrik enerjisini depoluyoruz diyebiliriz. Aküler kullanılmaz duruma geldikleri zaman çevreyi ve insan sağlığını kötü yönde etkiler. Hurda durumda olan aküleriniz Büyükçekmece Akü Hurda alımı olarak yapılır. Motor hurdalarınızı güncel motor hurda fiyatları üzerinden sizin için en uygun fiyat garantisi ile yapmaktayız. Akü atıklarından çıkan ve çıkartılması bulunması en zor madenler arasında bulunan kurşun hurdalarınız Büyükçekmece Kurşun Hurda olarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Büyükçekmece Sarı Hurda, Büyükçekmece Bakır Hurda gibi değerli hurdalarınız beyan ettiğiniz noktadan aynı gün içersin de alınır. Hurda sektörünün en yaygın olanı demir hurdalarınız kilo fark etmeden peşin olarak Büyükçekmece Demir Hurda tarafından satın alınır. Ayrıca kablo hurdalarınız içinde Büyükçekmece Kablo Hurda ile iletişime geçebilirsiniz. Büyükçekmece Krom Hurdacı olarak güncel fiyatlarımız sayesinde krom hurdalarınızı da alıyoruz. Daha fazla bilgi almak ve kazanç sağlamak için; 0212 403 04 96