Çatalca Hurdacı

Hurda ve diğer atıkların toplanması, depolanması devletler için oldukça maliyetli ve uğraştırıcıdır. Ayrıca giderek artan insan popülasyonu nedeniyle bu atıklar için depolanacak alan sıkıntısı da olmaya başlamıştır. Çatalca Hurdacı olarak atık hurdalarınızı satın alarak devletimizin sırtındaki yükü azaltıp ekonomiye katkı sağlarken ayrıca çevremizi de zararlı atıklardan korumuş oluyoruz. Geri dönüşüm sistemi sayesinde suya, toprağa, havaya karışacak olan zararlı atıkları toplayıp onları tekrardan kullanılabilmeyi sağlar. Çatalca Hurda Alımı olarak kullanmadığınız, ömrünü tamamlamış ya da bozulmuş olan eşyalarınızı iletişime geçtiğiniz aynı gün içersinde dilediğiniz yerde alımı sağlanır. Her çeşit hurda alımı vardır.

Kablolar dışların da ve içlerindeki plastiklerden dolayı doğada yüz yıllar boyunca çözülmez ve doğaya zarar verir. Çatalca Kablo Hurda olarak kablo atıklarınızı güncel fiyatlarımız ile peşin olarak teslim alıyoruz. Hurda sektörünün en önemli parçalarından biri olan ve hayatımızın her yerinde mevcut olan demir hurdalarınızı Çatalca Demir Hurda kilosuna bakmadan aynı gün peşin alınır bizim ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Metalik görünmesi ve dayanıklılığı olan krom metali zırhlı araçlarda, normal araçlarda, mutfak aletleri vb. daha birçok alanda aktif olarak kullanılıyor. Paslanmaz özelliği daha aktif kullanılmasını cazip kılıyor. Sizlerin krom hurdalarını Çatalca Krom Hurda olarak alıyoruz. Bakır madeni çıkartılması oldukça zor ve maliyetli bir madendir. Bakır elektrik elektronikten, mutfak malzemelerine kadar her alanda kullanılmaya uygundur. Kuyumculuk sektöründe çeşitli takılar bakırdan yapılır ve oldukça beğenir ve talep görür. Sürekli güncellenen Çatalca Bakır Hurda değerleri sizlere en iyi ve en güvenilir hizmeti sağlar. Ayrıca çevreye ve canlılara oldukça zararlı olan Çatalca Sarı Hurda ve Çatalca Kurşun Hurdalarınız için bizim ile iletişime geçin. Araba motorlarınız, Motosikletleriniz, deniz motorlarınız gibi her çeşit eskimiş çalışmayan motor hurdalarınızı Çatalca Motor Hurda ekiplerimiz tarafından belirttiğiniz yerden alınır. Motorları ateşleyen, çalıştıran aküler içlerinde çeşitli zararlı ağır kimyasallar ve metaller bulundurur. Bu zararlı kimyasallar insan oğluna ve doğaya oldukça zararlıdır bu yüzden kullanmadığınız hurda aküleriniz için Çatalca Akü Hurdası ile iletişime geçmeyi unutmayın. Çatalca Alüminyum Hurda olarak alüminyum hurdalarınızı da değerinin üstünde bir fiyat ile satın alıyoruz.

 

Yarım kalan binalarınızı ya da çeşitli nedenler ile zarar görmüş binaları Çatalca Bina Yıkımı & Bina Sökümü işlemleriniz yapılır. Çatalca Fabrika Bozumu işleriniz tüm özenle kısa süre içinde halledilir. Çatalca Kazan Depo Kesim İşlerinizde halledilir.

Daha detaylı olarak hizmet ve bilgi almak için;

Tel:0212 403 04 96