Çekmeköy Hurdacı

İstanbul’un Anadolu yakasın da yer alan Çekmeköy Hurdacısı olarak 17 senedir hurda sektöründe aktif olarak hizmet vermekteyiz. Çekmeköy Hurda Alımı olarak müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği bizim için önemlidir. Sektörde her zaman öncü bir konumda olmayı hedefledik. Sizden aldığımız hurdaları geri dönüşüm merkezlerine aktararak ve orada işlenerek tekrardan ülke ekonomisine kazandırılır. Hurdalarınız bizim ile değer bulurken sizlerin de atıklarınızdan kazanç elde etmesini sağlıyoruz.

Elektrik enerjisini ileten kablolar yapısında bulunan iletkenler, yalıtımlar, bantlar ve dış kılıf gibi daha birçok çevreye zararlı olan maddeleri barındırır. Çekmeköy Kablo Hurda olarak kablo hurdalarınız alınır geri dönüşüm merkezlerinde yeniden değer kazanır. Hurdalarınız iletişime geçtiğiniz aynı gün dilediğiniz yerden nakit olarak alınır. Demir hurdası çok fazla alanda kullanılmasından dolayı geri dönüşüm için oldukça önemlidir ayrıca geri dönüşümü en kolay maddeler arasındadır. Çekmeköy Demir Hurda gelip hurdalarınızı istediğiniz yerden size zahmet vermeden hurdalarınızı alır. Paslanmaz özelliği ile bilinen krom hurdalarınız sürekli güncellenen fiyatlarımız ile Çekmeköy Krom Hurdacısı tarafından satın alınır. Madeni paralardan süs eşyalarına varana kadar kullanım alanı olan bakır madenini Çekmeköy Bakır Hurda olarak kullanmadığınız atık bakırlarınızı almaktayız. Hırdavat,sıhhı tesisat gibi sektörlerde yaygın olan sarı hurdalarınız Çekmeköy Sarı Hurda servisimiz ile peşin olarak satın alınır. Akül sektöründe, folyolarda, amblajlarda, silah sanayisinde aktif olarak kullanılan kurşun insan ve diğer canlılar için oldukça zararlıdır. Akaryakıt sektöründe bile tanınan kurşunlu-kurşunsuz benzini ayrımı kurşunun ne derece zararlı olduğunu gösterir. Çekmeköy Kurşun Hurda doğayı ve sizleri korumak için kurşun hurdalarınızı satın alıp geri dönüşüm merkezlerine bırakır. Elektrikli motorlar, motorsiklet gibi çeşitli motor hurdalarınız alınır eğer çalışabilir durumu var ise fiyatı kilo üzerinden değil değeri üzerinden hesaplanır. Daha fazla detaylı bilgi almak için Çekmeköy Motor Hurda servisi ile iletişime geçmeyi unutmayın. Çekmeköy Alüminyum Hurdalarınız dilediğiniz yerden teslim alınır.

 

Çekmeköy Kazan Depo Kesim İşleriniz ekiplerimiz tarafından en kısa zamanda yapılır sizlere teslim edilir. Yetkili ekiplerimiz ve yeterli araç filomuz ile Çekmeköy Bina Yıkımı & Bina Sökümü, Çekmeköy Fabrika Bozumu işlemleriniz tüm analiz yöntemleri denenerek en verimli olan yöntemle gerçekleştirilir.

Hurda satımı ya da diğer işleriniz için İrtibat Tel: 0212 403 04 96