Esenler Hurdacı

Atık hurdalar toplanması, depolanması oldukça maliyetli bir haldedir. Depoların sürekli dolmasıyla yeni depolama alanları gittikçe azalmıştır.Bu depo alanları çevreye verdiği görüntü kirliliği,kokusu ile toprağa,havaya,suya zarar vermektedir.Depo alanlarının az kalması ve çevre kirliliklerinin artması ülkeleri geri dönüşüm yapmaları için zorunlu kılmıştır.Geri dönüşüm ile israfı engellerken doğamızı temiz tutmuş oluruz.Esenler Hurdacısı olarak hurda sektöründen yıllarca hizmet vermekteyiz. Esenler Hurda Alımı servisimiz ile sizde hurdalarınızdan kurtulurken kazanç sağlayabilirsiniz.

 

Kablolar yapısı gereği doğada uzun zaman çözülmezler bu yüzden ekosisteme büyük zarar vermiş olurlar. Kablo hurdalarınız çeşidine bakılmaksızın Esenler Kablo Hurda olarak değerinin üstünde bir fiyattan alınır. Her sektörde mevcut olan demirler hurda ve geri dönüşüm sektörü için önemli bir yerdedir. Geri dönüşümü en kolay maddeler arasında yer almaktadır. Hurda demirlerinizi satmak için Esenler Demir Hurdayı arayabilirsiniz. Silah üretiminde, uçak, gemi yapımında ve daha birçok değerli eşyaların yapımında kullanılan krom hurdalarınızı Esenler Krom Hurda ekiplerimiz tarafından alınır. Esenler Bakır Hurda satışı gerçekleştirmek istiyorsanız bizim ile iletişime geçip ücretsiz sevkiyat hizmetimizden faydalanarak satabilirsiniz. Esenler Sarı Hurda olarak elinizde bulunan kullanmadığınız sarı hurdalarınızı satın alıyoruz. Hayvan ve insan sağlığına oldukça zararlı olan kurşun çevreye de çok kötü zararlar vermektedir. Silah sektöründen yakıt sektörüne kadar birçok alanda kullanılan kurşun madeni havaya, suya, toprağa da zarar vermektedir. Esenler Kurşun Hurda olarak iletişime geçtiğiniz takdir de kurşun hurdalarınız alınır. Genelde sanayi sektöründe aşırı şekilde kullanılan ama evimizde buzdolabı, çamaşır makinesi, süpürge gibi daha birçok eşyada kullanılan elektrik motorları kullanılmaz duruma geldikleri zaman Esenler Motor Hurda olarak dilediğiniz yer ve zamanda sizlerden almaktayız. Artık çevrenizdeki hurda ve atıklardan kazanç elde ederken geri dönüşüm sağlama zamanı bu sayede ülkemizin de ekonomisine katkı sağlamış oluyoruz. Aküler içlerinde bulunan zararlı kimyasallardan dolayı insan vücuduna oldukça zarar verir. Dışında olan plastik doğada yüzyıllar boyunca çözülmeyerek toprağımızı kirletir. Aküleriniz hurda duruma düştükleri zaman geri dönüştürülmesi gerekmedir aksi taktirde sızıntılar olabilir. Esenler Akü Hurda servisi ekiplerimiz tarafından sizler uğraşmadan peşin olarak satın alınır. Esenler Alüminyum Hurdalarınız da teslim alınır.

 

Esenler Bina Yıkımı & Bina Sökümü, Esenler Kazan Depo Kesim İşleri, Esenler Fabrika Bozumu gibi profesyonellik gerektiren işlerinizde yapılmaktadır.

Daha fazla detaylı bilgi almak için;

0212 403 04 96