Eyüp Hurdacı

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Eyüp Hurdacısı olarak 17 senedir hurda sektöründe aktif olarak hizmet veriyoruz. Sizlerden aldığımız atıklarınızı ya da hurdalarınızı gerekli olan geri dönüşüm noktalarına bırakarak tekrardan değer kazandırılması sağlanıyor. Atıkların, hurdaların depolanması taşınması oldukça maliyetli ve uğraştırıcı bir durumdur bu yüzden geri dönüşüm devletler için önemli bir noktaya gelmiştir. Eyüp Hurda Alımı olarak sizlerden aldığımız hurdalar ile devletimizin ekonomisine artı yönde katkı sağlamış oluyoruz. Ekonominin yanında atıkların depolanması sorunu hafiflemiş oluyor. Geri dönüşüm sayesinde yarınlarımıza daha temiz bir çevre bırakabiliriz.

 

Günümüzde elimizi attığımız her yerde olan elektriği iletme amaçlı kullanılan kablolar çevremize fazlasıyla zararlıdır. İçlerinde bulunan maden dışında bulunan plastik doğamıza zarar vermektedir. Eyüp Kablo Hurda ekiplerimiz tarafından kullanmadığınız atık kablolarınız peşin olarak alınır. İnşaat sektöründe sıkça kullanılan demir geri dönüşümü oldukça sık olan bir metaldir. Demir hurdalarınız iletişime geçtiniz aynı gün içinde Eyüp Demir Hurda tarafından teslim alınır. Arabalarımızdan tutup mutfaktaki bıçaklarımıza kadar kullanılan krom çeliğin sertleştirilmesinde de kullanılır. Paslanmaz özelliği ile çok tercih ediliyor. Eyüp Krom Hurda olarak krom hurdalarınızı güncel fiyatlarımız garanti ile almaktayız. Bakır madeni çıkartılması en zor madenler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Çıkartılması ayrıca oldukça maliyetlidir bu yüzden geri dönüştürülmesi sektör için önemli bir hal almıştır. Eyüp Bakır Hurda olarak yerinde bakır hurdalarınızı yerinde gramı gramına tartılarak güncel fiyat üzerinden peşin olarak satın alınır. Eyüp Sarı Hurda ve Eyüp Kurşun Hurdalarınızda gramı gramına gözünüzün önünde tartılarak nakit olarak alımı gerçekleşir. İçlerinde çeşitli metaller bulunduran motor hurdalar ağırlık önemsemeden Eyüp Motor Hurda olarak alınır. Eyüp Akü Hurdası servisimiz çevreye ve insanlara oldukça zararlı olan akü hurdalarınızı satın alır. Alüminyum hurdalarınızdan kazanç sağlamak için Eyüp Alüminyum Hurda ile iletişime geçebilirsiniz.

Hurda hizmetlerinden yana Eyüp Bina Yıkımı & Bina Sökümü, Eyüp Kazan Depo Kesim İşleri, Eyüp Fabrika Bozumu gibi oldukça ağır işleriniz bizim tarafımızdan ekiplerimiz ve filomuzla en kısa zamanda halledilir ve teslim edilir.

Daha fazla detaylı bilgi almak ve hurdalarınızı satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İrtibat Tel: 0212 403 04 96