Fatih Hurdacı

İnsanların artması ile yaşam alanları giderek kısalıyor. Kısalan alanların azalıp il çöplüklerinin dolması ülkeleri oldukça endişelendiriyor. Geri dönüşümün önemi git gide artmaktadır. Günümüzde bebekler bile çeşitli hastalıklarla doğmaktadır. Doğal kaynaklarımızı geleceği düşünmeden aşırı bir şekilde tüketiyoruz. Geri dönüşümün önem kazandığı ülkelerden biri olan Avusturya atıklarının yüzde 65’ine yeniden değer kazandırıyor. Bizde FATİH Hurda Alımı olarak daha iyi bir gelecek ve sizlerin hurdalarından kazanç elde etmesini sağlıyoruz. FATİH Hurdacı olarak müşterilerimiz ile güven bağı kurmak bizim için önemlidir. Yarım kalmış, ömrünü tamamlamış ya da çeşitli sebeplerden dolayı zarar görmüş olan binalarınızı, fabrikalarınızı Fatih Bina Yıkımı & Bina Sökümü ve Fatih Fabrika Bozumu ekiplerimiz tarafından gerekli olan analiz ve uygulamalar yapılarak profesyonel bir şekilde yapılır. Ayrıca kazan depo kesimi gibi zahmetli işlerinizde iletişime geçtiğiniz aynı gün Fatih Kazan Depo Kesim İşleri tarafından yapılır.

Kablo hurdalarınızı satmak için Fatih Kablo Hurda ile iletişime geçmeyi unutmayın. Demir hurdalarınızı satmadan önce mutlaka Fatih Demir Hurda servisimizi arayarak hizmet ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Metallere sertlik sağlayan paslanmama özelliği ile bilinen krom son yıllarda zırhlı araç yapımında aktif olarak rol oynamaktadır. Krom hurdalarınız için Fatih Krom Hurda olarak peşin satın alım yapmaktayız. Toprağa, suya, havaya ve insan oğluna zararlı olan aküler içerisinde çok ağır kimyasallar ve metaller bulundurur. Aküler kullanılmaz hale geldikleri zaman geri dönüştürülmek üzeri teslim edilmelidir. Kimyasal sızmalar kişilerin hasta olmasına sebebiyet verebilir. Hurda akülerinizden kazanç sağlamak için Fatih Akü Hurda ile iletişime geçebilirsiniz. Fatih Bakır Hurda, Fatih Sarı Hurda, Fatih Kurşun Hurda gibi değerli hurdalarınız hassas tartılarımız ile gramı gramına tartılarak peşin alınır. Kullanmadığınız zarar görmüş olan motor hurdalarınız Fatih Motor Hurda tarafından alınır. En çok tercih edilen ambalaj malzemesi olan alüminyumlarınız Fatih Alüminyum Hurda tarafından aradığınız aynı gün içerisinde dilediğiniz yerden alınır.

Çevre kirliliğine katkıda bulunurken aynı zamanda kendinizde kazanç sağlayabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi almak ve hurda satmak için aramayı unutmayın.

0212 403 04 96