Gaziosmanpaşa Hurdacı

GAZİOSMANPAŞA hurdacısı olarak hurdalarınızı satmadan önce mutlaka bizim ile iletişime geçerek bilgi alıp hurdalarınızı satabilirsiniz. Hurdalarınız bizim ile iletişime geçtiniz aynı gün Gaziosmanpaşa Hurda Alımı olarak dilediğiniz yerden peşin olarak satın alınır. Türkiye’nin her ili her ilçesine hizmet veriyoruz. Sizlerden aldığımız hurda atıkları geri dönüşüm merkezlerine vererek hurdalarınız tekrardan değer kazanarak ülke üretimine destek oluyor.

 

İçerisinde bakır alüminyum gibi ince teller bulunduran dışında ise plastikler bulunduran kablolar çabuk yıpranan ve genelde kolay tamiri yapılmaz. Kablo hurdalarınızı Gaziosmanpaşa Kablo Hurda şubemiz tarafından dilediğiniz yerden aynı gün içinde alınır. Geri dönüşüm için oldukça önemli derece olan ve geri dönüşüm yapılarak tekrardan kullanılabilme oranı neredeyse %100 olan demirler her sektörde önemli derece kullanılmaktadır. Gaziosmanpaşa Demir Hurda ile iletişim sağlayarak sizde hurda demirlerinizden güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Silah, uçak, denizaltı ve daha birçok önemli sektörde kullanılan krom son yıllarda araç aksesuarlarında da kullanılmaktadır. Gaziosmanpaşa Krom Hurda servisimiz ile iletişime geçerek atık krom hurdalarınızdan kurtulabilirisiniz. Sürekli güncellenen fiyatlarımız ile Gaziosmanpaşa Bakır Hurda, Gaziosmanpaşa Sarı Hurda, Gaziosmanpaşa Kurşun Hurda gibi hurda çeşitlerinizde alınır. Uzun yıllar kullanım sonucunda yıpranan ve kullanılmaz duruma düşen motorlar geri dönüşüm merkezlerinde parçalarına ayrılarak yeniden kazandırılıyor. Gaziosmanpaşa Motor Hurdalarınızı yerinde alıyoruz. Aküler elektrik enerjisini depolama görevi gören aletlerdir. Akülerin içeriğine baktığımız zaman çeşidine göre kurşun, nikel, çinko gibi ağır maddeler barındırıyor. Ağır maddeler toprağa karıştığı zaman suyu ve havayı da kirleyerek olası bir doğa kirliliğine neden oluyor. Aküler kullanılmaz duruma geldiğini zaman Gaziosmanpaşa Akü Hurdası ekiplerimizce alınır.

 

Gaziosmanpaşa Bina Yıkımı & Bina Sökümü, Gaziosmanpaşa Fabrika Bozumu gibi profesyonellik gerektiren işleriniz eğitimlerini tamamlamış olan ekiplerimiz tarafından çevreye ve kişilere herhangi bir zarar gelmeden analizler yapılarak en kısa süre içersinde teslim edilir. Gaziosmanpaşa Kazan Depo Kesimi gibi İşlerinizde halledilir. Bu işlemlerden çıkacak olan çöpleriniz ve hurdalarınızda sizlerden değeri ne ise peşin verilerek alınır. Gaziosmanpaşa Alüminyum Hurdalarınız değerinin üstünde olarak alınır.

Verdiğiniz adrese aynı gün içerisinde gelip hurdalarınız teslim alınır. Daha fazla detaylı bilgi almak ve hurdalarınızdan kazanç sağlamak için;

Tel:0212 403 04 96