Güngören Hurdacı

İstanbul’un yüzölçümü bakımından en küçük ilçesi olan GÜNGÖREN tekstil, plastik, ambalaj ve bira fabrikası gibi birçok sektörde aktif olarak bulunmaktadır. Güngören Hurdacı olarak sizlerden aldığımız her türlü atık hurdalarınızı geri dönüşüm noktalarına aktararak tekrardan değer kazanmasını sağlıyoruz. Kaynaklarımız giderek azalmakta bu oranla da çöp miktarları artmaktadır. Ülke ekonomisine de katkı sağlayan geri dönüşüm katı atıkların depolanması, taşınması gibi zahmetli sorunlara da çözüm sağlar. Güngören Hurda Alımı ile iletişime geçtiğiniz gün içersinde dilediğiniz noktadan teslim alınır.

Güngören Kablo Hurdalarınız bizim ile iletişime geçtiğiniz gün peşin olarak alınacaktır. Yarım kalmış, ömrünü tamamlamış veya zarar görmüş olan yıkılması gereken binalarınızı, fabrikalarınızı Güngören Bina Yıkımı & Bina Sökümü, Güngören Fabrika Bozumu tarafından profesyonel ekiplerimiz tarafından gerekli olan tüm hesaplamalar yapılarak çevreye ve kişilere bir zarar gelmeden en kısa zamanda yapılır. Yıkımlardan sökümlerden doğan demir hurdalarınız ya da kullanmadığınız atık hurdalarınız Güngören Demir Hurda şubemiz tarafından nakit olarak alınır. Günümüzde özellikle arabalarda aksesuar olarak kullanımı artan ve binalarımızda da kullandığımız kromlarınızı Güngören Krom Hurda şubemizle alırız. Hurda fiyatlarımız sürekli güncellenmektir. Güncel fiyatlarımız ile hurdalarınız yerinde tartılır, müşterilerimiz ile güven bağı kurarak uzun soluklu işler yapmak bizim için önemlidir. Güngören Bakır Hurda sayesinde sizde elinizde bulunan kullanmadığınız bakırlardan güzel kazançlar elde edebilirisiniz. Gemi parçalarında, süs eşyalarında, tesisat malzemeleri vb. gibi yerlerde kullanılan sarı pirinç gibi hurdalarınızı Güngören Sarı Hurda olarak peşin alıyoruz. Akü sanayisinden ambalaj ve ürün paketleme sanayisine kadar kullanılan ve oldukça ağır metal olan kurşun madeni silah sanayisinde de çok önemli yere sahiptir. Güngören Kurşun Hurda şubemiz ile iletişime geçerek kazanç sağlayabilirsiniz. Toprağa, suya, havaya oldukça zararlı olan aküler içlerinde bulunan zararlı maddeler ile insanlığa da oldukça zarar vermektedir. Kullanmadığınız motorlarınızı da Güngören Motor Hurda olarak alıyoruz. Güngören Alüminyum Hurdalarınızı satarak cebinize katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıca Güngören Kazan Depo Kesim İşleride yapılmaktadır.

 

Daha fazla detaylı bilgi almak ve hurdalarınızı satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İrtibat Tel:0212 403 04 96