HURDA FİYATLARİ

Hurda Fiyatları Nedir?

En Yüksek Hurda Fiyatı Nedir?

Hurdalarıma En Yüksek Fiyatı Verecek Hurdacı?

Tüm bu sorularınızı bu bloğumuzda sizlere cevaplayacağız.

Hurda fiyatları ürünün cinsine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu hurda çeşitleri için devlet tarafından belirlenmiş bir ücret bulunmaktadır. Ancak çoğu hurdacı insanlara bu fiyatların kat kat atlı fiyatlar ile hizmet vermektedir.

Biz hurdacı olarak sizlere belirlenen maksimum fiyatlarla hizmet vererek bu hurdalarınızı geri dönüşüm ile tekrardan kullanılabilir hale getiriyor ve ülkemize tekrardan kazandırıyoruz.

Hurdalarınızı satarak ev ekonominizi güçlendirmekle kalmıyor. Bu hurdaları geri dönüşüm ile tekrardan ülkemize kazandırmamıza yardım ederek ülkemizin ekonomisini de güçlendirmemize katkıda bulunuyorsunuz.

Hurdanızın cinsini ve ağırlığını biliyorsanız ve hurdanızın ne kadar edeceğini düşünüyorsanız bize iletişim numaralarımızdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Hurdalarınıza en yüksek fiyatları bizim vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Başta İstanbul Hurdacı olmak üzerek Tüm Türkiye çapında sizlere hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Hurdalarınızın bulunduğu konuma gelerek sizlerden peşin para ile satın almaktayız.

Hurdalarınızı aynı gün içerisinde alabilmekteyiz.

Daha fazla detaylı bilgi almak ve hurdalarınızı satmak için bizimler iletişime geçebilirsiniz. İrtibat Tel: 0212 403 04 96