Hurdacı| TÜRKİYE'NİN GERİ DÖNÜŞÜM NOKTASI

Hurdacı olarak sizlere hizmet veren ve bu hurdaları geri dönüştürerek ülkemizin dışarıdan bir hammadde alışını engelleyen şirketimize hoş geldiniz.

Hurdalarınız Türkiye’nin neresinde olursanız olun kapınıza kadar gelinip peşin para ile alınmaktadır.

Hurdacılık basite indirgense de aslında çokça önemli bir husustur.

Önem nedeni olarak ilk sırada bu hurdaları geri dönüşüm ile ülkemize kazandırarak ekonomimizin güçlenmesini sağlamaktayız.

Bunun yanı sıra doğamızı, geleceğimizi ve çocuklarımıza da temiz bir çevre sağlayarak sağlıklı bir ortam bırakmaktayız.

Elinizdeki hurda 10 kg de olsa 10 ton da olsa sizlerin bulunduğu bölgeye aynı gün içerisinde gelmekteyiz. Türkiye’nin her yerinde ekip arkadaşlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Hurdanızın çeşidine ve ağırlığına göre değerini belirliyor sizlerden satın alıyoruz. Hurdalara belirlenen değer sizlere peşin olarak verilmektedir.

Hurdacı olarak sizlere verdiğimiz hizmette bizlerin için önemli olan husus müşteri memnuniyetidir. Hurdalarınızı alırken sizlere herhangi bir zahmet vermiyor ve hurdaların bulunduğu ortamı temiz bir şekilde bırakıyoruz.

Hurdalarınız kenarda bekleyerek hem çevrenize hem de ekonomimize zarar vermesin. Bizleri arayın geri dönüşüme sizde destek olun bunun yanı sıra bu hurdaları satarak ev ekonominizi de güçlendirin.

Hurdacı olarak sizlere şunları söylemek isteriz. Son yıllarda yapılan araştırmalara göre ülkemizde hurdaların doğaya atılması sonucunda çevre kirliliği ile karşı karşıya kalmaktayız. Bu durum sadece doğaya değil bizlere karşı sağlık sorunları da oluşturmaya başlamıştır.

Biz Hurdacı olarak başlattığımız kampanya ile Türkiye çapında ekip arkadaşlarımızla birlikte büyük bir geri dönüşüm sağlamaktayız. Sizde bu kampanyamızda bizlerle beraber olun.

Daha fazla detaylı bilgi almak ve hurdalarınızı satmak için bizimler iletişime geçebilirsiniz. İrtibat Tel: 0212 403 04 96