Hurdacılık

Hurdacı olarak sizlerden hurdalarınızı peşin para ile satın alıyor ve bu hurdaları geri dönüşüm ile ülkemize tekrardan kazandırıyoruz. Bu sayede ülkemiz dışarıdan tekrardan bir ham madde alışı gerçekleştirmiyor ve EKONOMİMİZİ güçlendirmiş oluyoruz.

Hurda Alımı olarak geri dönüşümü önemsiyor ve gelecek yıllarımıza, çocuklarımıza temiz bir çevre ve sağlam bir ekonomi bırakmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Bu kapsamda başlattığımız projede tüm Türkiye çapında bulunan ekip arkadaşlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Bizlerle iletişime geçmeniz takdirde bulunduğunuz konuma geliyor ve elinizde bulunan hurdalara bir değer biçip peşin para ile satın alıyoruz.

Hurdalarınızın ağırlığı ne olursa olsun bizimle iletişime geçebilirsiniz aynı gün içerisinde bulunduğunuz konuma gelmekteyiz.

Türkiye çapında topladığımız hurdaları geri dönüşüm için merkezimizde topluyor ve ülkemize kazandırmaya çalışıyoruz.

Günümüze kadar tonlarca hurdayı ülkemize kazandırmış bulunmakta ve bu sayede birçok ödül almış bulunmaktayız.

Sizde Geri Dönüşüm ile Ekonomimizi Güçlendirmek istiyor ve bu sayede para kazanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçiniz. İletişim Tel: 0 212 403 04 96

Anahtar Kelimelerimiz:

Kablo Hurda, Demir Hurda, Krom Hurda, Bakır Hurda, Sarı Hurda, Kurşun Hurda, Motor Hurda, Akü Hurdası, Alüminyum Hurda, Bina Yıkımı & Bina Sökümü, Kazan Depo Kesim İşleri, Fabrika Bozumu, Motor Hurda