İstanbul Hurdacı

İstanbul Hurdacı olarak sizlere uzun yıllar boyunca profesyonel hizmet veren Hurdacı’ya Hoş Geldiniz.

İstanbul Hurda Alımı olarak hurdalarınızı değerinin üstünde ve aynı gün içerisinde alıyoruz. Hurdalarınızı sokaklara veya çöpe atmayın bize ulaşın geri dönüşüm ile tekrardan ülkemize kazandıralım.

İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

Evinizde, işyerinizde veya inşaat sahalarında çıkan hurdaları nasıl geri dönüşüme kazandırabilirim ve bunun yanında nasıl kar edebilirim diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.

Hurdalarınızı satmak için bizlerle irtibata geçtiğinizde İstanbul’un her yerine aynı gün içerisinde kapınıza kadar gelip hurdalarınızı alıyoruz. Hurdalarınıza değerinin üstünde bir değer biçiyor ve parasını peşin olarak sizlere veriyoruz.

Hurdalarınızın ağırlığı 10 kg de olsa 10 ton da olsa bizlere ulaşarak satışını gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul’da Hurdacı olarak bizim için en önemli unsur müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizden hurdaları alırken etrafı dağıtmıyor ve profesyonel ustalarımız ile hızlıca hurda alımını gerçekleştiriyoruz.

Kablolar doğaya çok yüksek zararlar vermektedir. İçerdiği petrol karışımı nedeniyle uzun yıllarca kaybolmasının yanı sıra doğaya zararlı kimyasal maddeleri yayarlar İstanbul Kablo Hurda olarak kablolarınızı bizlere ulaşarak satabilirsiniz. İstanbul Demir Hurda olarak demirlerinizin ağırlığı ne olursa olsun gelip alıyoruz.  İstanbul Krom Hurda satışı gerçekleştirmek istiyorsanız bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. İstanbul Bakır Hurda olarak elinizde bulunan bakırları tamamen geri dönüştürerek ülkemize tekrardan kazandırabiliyoruz. İstanbul Sarı Hurda  ve İstanbul Kurşun Hurda alımlarımızda bulunmaktadır. Aküler içerdiği kimyasallar ile durduğu yerde zararlı radyoaktif dalgalar yarar ve sizleri birçok sağlık sorunları ile karşı karşıya bırakabilir İstanbul Akü Hurdası ile irtibata geçerek akülerinizi satabilirsiniz. İstanbul Alüminyum Hurda ile hurdalarınızı değerinin üstünde satın almaktayız. İstanbul Bina Yıkımı & Bina Sökümü olarak inşaat alanlarında bulunun hurdaların tümünü bizlere ulaşarak geri dönüşüme kazandırabilirsiniz. İstanbul Kazan Depo Kesim İşlerinizi profesyonel çalışanlarımızla beraber yapmaktayız. İstanbul Fabrika Bozumu yıkmak istediğiniz fabrikaları kendi bünyemizde ve kısa süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Eski ve artık çalışmayan motorlarınızı ve motor parçalarınızı da İstanbul Motor Hurda olarak satın almaktayız.

Daha fazla detaylı bilgi almak ve hurdalarınızı satmak için bizimler iletişime geçebilirsiniz. İrtibat Tel: 0212 403 04 96