Kadıköy Hurdacı

Kadıköy Hurdacı olarak yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz ile ticaret yaparken güven bağı kurarak uzun soluklu işler yapmak asıl amaçlarımız doğrultusundadır. Türkiye’nin bütün illeri bütün ilçelerinde aktif olarak Kadıköy Hurda Alımı hizmeti ile yerinde nakit olarak alım sağlıyoruz. Atıklar ve hurdalar havaya, suya, toprağa karıştığı zaman canlılara da zararlı bir hal alıyor.

Kablolar içlerindeki metaller ve dışındaki plastikler nedeniyle oldukça zararlı bir haldedir. Ayrıca toprağa karıştığı zaman canlı sağlığını da olumsuz yönde etkiler. Elektriği iletmekte aktif olarak kullanılan kablo hurdalarınızı Kadıköy Kablo Hurda olarak satın alıyoruz. Her sektörde oldukça popüler olan kullanmadığınız hurda demirlerinizden kazanç sağlayabilirisiniz. Kadıköy Demir Hurda olarak demir hurdalarınızı yerinde teslim alarak ve yerinde tartarak bizim ile iletişime geçtiniz gün içersinde peşin olarak alırız. Oldukça parlak renkte olmasıyla otomobil sektöründen süs eşyası sektörüne kadar geniş kullanımı olan krom metalürji sektörü içinde önemlidir. Kullanılmaz durumda olan hurda kromlarınız için Kadıköy Krom Hurda ile iletişime geçebilirsiniz. Sürekli güncellenen hurda fiyatlarımız ile sizlerin hurdalarını her zaman değerinin üstünde bir fiyat ile alıyoruz. Bakır hurdalarınız için Kadıköy Bakır Hurda servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Kadıköy Sarı Hurdalarınız bizim ile iletişime geçtiğiniz gün içersinde ekiplerimizce gelinir alınır. Oldukça ağır metal olan kurşun, çevre ve insan için oldukça zararlıdır. Kurşun hurdalarınızı satmak için Kadıköy Kurşun Hurda servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Kullanılmaz durumdaki motor hurdalarınızı tekrardan ülke ekonomisine kazandırmak için Kadıköy Motor Hurdayı arayarak satabilirsiniz. İçecek kutularında, mutfaklarımızda ya da daha birçok alanda kullandığımız alüminyum hurdalarınızı Kadıköy Alüminyum Hurdaya satarak kazanç sağlayabilirsiniz. Hurdalarınız işlenerek yeniden hammadde olarak üretim aşamasına katılır ayrıca ülkeler için depolama sorununa katkıda bulunur.

Kadıköy Bina Yıkımı & Bina Sökümü, Kadıköy Kazan Depo Kesim İşleri, Kadıköy Fabrika Bozumu gibi ağır işlerinizi eğitimini almış olan ekiplerimiz ve filo araçlarımız ile birlikte en kısa süre içerisinde halledilir.

Sizde hurdalarınızdan kazanç sağlarken ülke ekonomisine katkıda bulunmayı ve daha fazla bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Tel:0212 403 04 96