Kağıthane Hurdacı

Geleceğimize ve gelecek nesillerimize daha güzel bir yaşam sağlamak istiyorsak geri dönüşüme önem vermeliyiz. Hurda ve atıklar doğanın ve insanların geleceği için oldukça önelidir. Hurda atıklarınız geri dönüşüm sayesinde tekrardan işlenerek değer kazanır. Kağıthane Hurdacı olarak 17 senedir Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veriyoruz. Kağıthane Hurda Alım hizmetimiz ile sizde hurdalarınızdan kazanç elde edebilirsiniz. Kağıthane’nin bütün ilçelerine hizmet vermekteyiz. Geri dönüşüm ülkeler içinde çok önemli bir konumdadır. Son yıllarda Avrupa ülkeleri geri dönüşüm hizmetleri konusunda önemli adımlar atılmıştır.

Elektriği iletmekte kullanılan kablolar herhangi bir sorunla çok kolay yanar ya da yıpranır kopar kullanılmaz duruma gelir. Kabloların içeriğine baktığımız zaman bakır, alüminyum gibi alaşımlar bulunurken dış kısmına baktığımız zaman plastikten oluşmaktadır. Plastik doğada uzun yıllar boyunca çözülmeyerek zarar verir. Kağıthane Kablo Hurdalarınız için iletişime geçebilirsiniz. Kağıthane Sarı Hurdalarınızı aynı gün teslim alıyoruz. Cep telefonundan trafik levhalarına kadar kullanım alanı bol olan demirler çeşitli amaçlarla kolay hurdaya ayrılır ama geri dönüşüm sayesinde tekrardan işlenebilir. Kağıthane Demir Hurda olarak demir hurdaların ağırlığına bakmaksızın gelip teslim alıyoruz. İstanbul Krom Hurdalarınız için bizim ile iletişime geçmeyi unutmayınız. Hurdalarınız her zaman değerinin üzerinde bir fiyatla nakit olarak alınır. Değerli ve hurda sektörünün önemli bir parçası olan bakır elektrik-elektronik sektöründe sıklıkla kullanılır. Bakır hurdalarınız aradığınız aynı gün içerisinde sizlerden yerinde tartılarak Kağıthane Bakır Hurda olarak alınır. Aküler içlerinde bulunan metallerden dolayı insanlar için zararlıdır solunum yoluyla bile alındığında çeşitli zehirlenmelere sebebiyet verebilir. Akü hurdalarınız Kağıthane Akü Hurdacı olarak alınır. Kağıthane Kurşun Hurda, Kağıthane Motor Hurda, Kağıthane Alüminyum Hurda gibi her çeşit hurdalarınız peşin olarak sizlerden alınır.

Gerekli olan eğitimleri almış ve başarıyla tamamlamış olan ekiplerimiz tarafından Kağıthane Bina Yıkımı & Bina Sökümü işleriniz tüm titizliği ile profesyonel bir şekilde yapılır. Kağıthane Kazan Depo Kesim İşleri ve Kağıthane Fabrika Bozumu işlerinizde ekiplerimiz tarafından yapılarak en kısa süre içinde teslim edilir.

Bizlerle iletişime geçerek tüm hurda işlerinizi halledebilir ayrıca detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

İrtibat Tel: 0212 403 04 96