Makine Hurdası

Makine Hurdacısı mı arıyorsunuz?

 Makineler oldukça pahalı araçlardır. Kullanım ömrü dolduğunda ya da makinaları kullanılmayacak duruma geldiğinde bunları hurdaya vermeniz gerekebilir. 
Bu noktada Hurdacı olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Aracımızda kapınıza kadar gelerek Makina hurdalarınızı ederinde alıyor, ödemelerinizi nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

Firmamız, belirlenen hurda makine fiyatları kurlarına ilaveten, müşterilerine yüksek fiyat garantisi vermekte, piyasa koşullarına göre avantajlı ticaret gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Hurdacı olarak Türkiye’nin her yerinde bulunan ekiplerimiz ile makine hurdalarınızı aynı gün içerisinde alıyor ve geri dönüşüm ile ülke ekonomisine tekrardan kazandırıyoruz.

Makine Hurdası bizler için oldukça önemlidir. İçerisinde bulunan sağlam veya tekrardan kullanılabilecek bir parça var veya atık hurda parçalarını geri dönüşüm ile tekrardan ülkemize kazandırıyoruz.

Bu işlem sizler için önemsiz olabilir veya nasıl ülke ekonomisine katkısı olabilir diye düşünebilirsiniz.

Ancak biz Türkiye çapında bu işlemi gerçekleştirdiğimiz için birçok hurdayı elde etmekte ve ekonomiye kazandırmaktayız. Bunun sonucunda yurt dışından tekrardan bir parça alışı gerçekleşmemekte ve ekonomimiz güçlenmektedir.

Bunun yanı sıra geri dönüşüm ile hurdalar doğaya ve çevreye zarar vermemektedir. Bu hassasiyeti sizlerin de göstermesi gerekmektedir.

Bizimle iletişime geçerek Makine Hurdası satışlarını gerçekleştirebilirsiniz.