Maltepe Hurdacı

Parçalanmış, zarar görmüş ya da çeşitli nedenlerle kullanılmayan döküntü hurdalarınızı Maltepe Hurdacı olarak sizlerden satın alıp geri dönüşüm noktalarına bırakıyoruz. Geri dönüşüm ile hurdalar çeşitli işlemler görerek tekrardan üretim zincirine dahil oluyor. Yani kısaca hurdalarınız tekrardan değer kazanıyor. 17 senedir Maltepe Hurda Alımı olarak Türkiye’nin dört bir yanında hurda alıyoruz. Üstelik aradığınız gün içinde dilediğiniz noktadan peşin olarak alınır. Şeffaflık ilkemiz ile bütün ölçümler yanınızda yapılmaktadır. Maltepe Kablo Hurda alımından tutun Maltepe Kazan Depo Kesim İşlerinize kadar siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

 

Hemen hemen birçok alanda kullanılan demirler geri dönüşüm oranı en yüksek olan hurdalar arasındadır. Demir kullanılmadığı zaman doğadaki canlılara zarar verebilir ayrıca görüntü kirliği yaratmaktadır. Sizde demir hurdalarınızdan kurtulmak için Maltepe Demir Hurda ile iletişime geçebilirsiniz. Binalarımızın dekorlarında, evimizin dekorlarında kullanılan krom hurdalarınız için Maltepe Krom Hurdayı arayabilirsiniz. Geri dönüşüm sayesinde yarınlarımıza daha sağlıklı ve temiz bir yaşam alanı bırakabiliriz. Gümüşten sonra elektriği en iyi ileten bakır elektrik elektronik sektöründe bolca kullanılmaktadır. Bakır hurdalarınızı kiloya bağlı kalmadan Maltepe Bakır Hurda hizmetimiz ile peşin olarak alıyoruz. Madeni paralarda, cıvatalarda kullanılan Maltepe Sarı Hurdalarınızı satarak kazanç elde edebilirsiniz. Silah sanayisi vb. gibi kullanım alanları olan kurşun hurdalarınızı satmak için Maltepe Kurşun Hurda şubemizi arayabilirsiniz. Arabalarda, beyaz eşya gibi daha birçok alanda kullanılan motor enerji türünü makine enerjisine çeviren aygıttır. Motor hurdalarınızı değerinin üstünde bir fiyat ile Maltepe Motor Hurda olarak satın alıyoruz. Yoğun kimyasallar bulunduran ve kullanılmadığı zaman mutlaka geri dönüşümü olması gereken akü hurdalarınızı Maltepe Akü Hurdası ekiplerimiz tarafından alınır. Paketleme sektöründe yaygın olarak kullanılan alüminyumlarınızı Maltepe Alüminyum Hurda olarak aynı gün içerisinde alımını sağlıyoruz.

Hurda sektöründen yana yarım kalmış, zarar görmüş, yıkımı gerçekleşecek olan binalarınızı Maltepe Bina Yıkımı & Bina Sökümü olarak tüm hesaplamalar yapılarak profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılır ayrıca Maltepe Fabrika Bozumu işlerinizde en kısa süre içerisinde yapılır.

Daha fazla bilgi almak ve hurdalarınızdan kazanç sağlamak için bizi aramayı unutmayın.

İrtibat Tel: 0212 403 04 96