Pendik Hurdacı

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ayrıca Marmara denizine de sahili olan Pendik ilçesinde 15 yılın üstünde müşterilerimize Pendik Hurdacı olarak hizmet veriyoruz. Pendik Hurda Alımı geri dönüşüme katkı sağlamaktadır. Geri dönüşüm yalnızca havayı, suyu, toprağı korumak değil insanlığın geleceğe daha emin atmasını da sağlamaktadır. Geri dönüşüm sayesinde ülkeler ekonomilerine katkı sağlayabilir bu katkı atık depolama alanlarının ihtiyacını azaltarak ve hurda ürünlerin yeniden üretime dahil olmasıyla olur.

Evimizde, işyerimizde hatta sokaklarda gördüğümüz kablolar geri dönüşüm için önemlidir. Pendik Kablo Hurda olarak kablo hurdalarınızı satın almaktayız. Sadece kablo hurda ile kalmayıp inşaat alanlarında aşırı kullanılan Pendik Demir Hurdalarınızı da bizim ile iletişime geçtiğiniz aynı gün içerisin de nakit olarak alıyoruz. Türkiye’nin her ili her ilçesinden hurda alımı sağlıyoruz. 7/24 hizmet özelliğimiz ile sizlere daha iyi hizmet veriyoruz. Pendik Krom Hurda olarak krom hurdalarınızı değerinin üzerinde fiyatla bize satabilirsiniz. Pendik Bakır Hurdalarınızı güncel fiyatlarımız ile dilediğiniz yerde tartarak alıyoruz. Silah sanayisinde ağır olarak kullanılan Pendik Kurşun Hurdalarınız için bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Anahtarda musluklarda kullanılan sarı hurdalarınız için Pendik Sarı Hurda ile iletişime geçerek satabilirsiniz. Bozulan, zarar görmüş vb. zarar görmüş motorlarınızı Pendik Motor Hurdaya satarak hurdalarınızdan kazanç elde edebilirsiniz. İçerisinde çeşitli yoğun kimyasallar dışında ise doğaya, toprağa oldukça zararlı olan plastik barındıran aküler kullanılmadıkları zaman kesinlikle geri dönüştürülmesi gereken eşyalar arasındadır. Akülerin geri dönüştürülmesi hem doğa hem insanların sağlığı için önemlidir. Aküler özel yerlerde parçalarına ayrılarak her bir parçası tekrardan üretime katılarak değer kazanmaktadır. Akülerinizi satmadan önce Pendik Akü Hurdası ile iletişime geçmeyi unutmayın. Pendik Alüminyum Hurdalarınız içinde bizim ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Pendik Bina Yıkımı & Bina Sökümü, Pendik Fabrika Bozumu gibi ağır işleriniz tüm usule ve kanunlara dayalı bir şekilde profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca binalarınızda, fabrikalarınızda bulunan kazanlarınız için Pendik Kazan Depo Kesim İşlerinizde yapılır.

Bizden daha fazla detaylı bilgi almak için arayabilir ve hurdalarınızı satabilirsiniz.

İrtibat Tel: 0212 403 04 96