Sarıyer Hurdacı

Sarıyer Hurdacı olarak sizlerden satın aldığımız hurdaları biriktirerek daha sonra birikmiş hurdaları geri dönüşüm merkezlerine aktararak geri dönüşüm hizmeti sağlamış oluyoruz. Dünyamız gitgide yıpranmakta ve hava, su, toprak kirlilikleri en yüksek düzeylere gelmiş bulunmaktadır. Geri dönüşüm ile doğada zararlı halde bulunan atıklar, hurdalar tekrardan işlenerek değer kazanmaktadır. Geri dönüşüm ülkelere ekonomik açıdan da katkı sağlamış oluyor. Sarıyer Hurda Alımı ile devletimizin sırtında yük olan atıkların toplanması, taşınması, depolanması gibi işlemleri bizler yaparak yarar sağlamış oluyoruz.

Sarıyer Kablo Hurda olarak kablo hurdalarınızı satın alıyoruz. Kablo atıklarınızdan güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. Bizim ile iletişime geçerek hurdalarınıza tekrardan değer kazandırabilirsiniz. Krom madeni çıkarılması zahmetli ve pahalı olan madenler arasındadır. Krom hurdalarınızı Sarıyer Krom Hurdaya satabilirsiniz. Sürekli güncellenen fiyatlarımız ile hurdalarınızı değerinin üstünde almaya özen gösteriyoruz. Sarıyer Bakır Hurdalarınız aradığınız gün içinde dilediğiniz yerden ekiplerimiz tarafından nakit olarak alınır. Sarıyer Sarı Hurda ve Sarıyer Kurşun Hurdalarınızda satın alınır. Yaklaşık 17 senedir hurda sektöründe siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet sağlıyoruz. Arabalarda, teknelerde, beyaz eşyalarda kullanılan Sarıyer Motor Hurdalarınız alınır. Çoğu zaman aydınlatma, başlatma, ateşleme görevinde kullandığımız aküler hurda duruma düştüğü zaman geri dönüşüm merkezlerinde parçalarına ayrılarak tekrardan üretim zincirine katılır ve ülke ekonomisine yarar sağlar. Ayrıca hurda aküler çevre içinde oldukça zararlıdır. Hurda akülerinizi Sarıyer Akü Hurda şubemize verebilirsiniz. Yediğimiz cips paketlerinde, kek paketleri gibi ambalaj alanlarında kullanılan Sarıyer Alüminyum Hurdalarınız nakit olarak alınır. Bina yıkımı gerçekten zor ve dikkat isteyen bir iştir hata kabul etmez. Gerekli eğitimleri başarıyla tamamlayan ekiplerimiz tarafından Sarıyer Bina Yıkımı & Bina Sökümü, Sarıyer Fabrika Bozumu gibi işleriniz yapılarak en kısa zamanda teslim edilir. Binalarınızda, fabrikalarınızda ki Sarıyer Kazan Depo Kesim İşleriniz yapılır. Bu işlemlerden doğan hurdalarınız toparlanır ve satın alınır.

Sizde daha fazla bilgi almak ve hurda atıklarınızdan kazanç sağlamak için bizim ile iletişim kurabilirsiniz. 7/24 hizmet vermekteyiz. Bizlere ulaştığınız taktirde aynı gün alım yapmaktayız.

İrtibat Tel: 0212 403 04 96