Şile Hurdacı

İstanbul’da tatil dediğimiz zaman aklımıza gelen şile ilçesinde uzun yıllar boyunca Şile Hurdacı olarak çalışmaktayız. Ülkemiz gerçekten cennet gibi şile gibi doğal güzelliklerimiz giderek kirlenmekte bu kirlenmelerden insanoğlu sorumlu elimize ne geçerse doğaya atıyoruz kirlilikten anca geri dönüşüm sayesinde kurtulabiliriz. Geri dönüşüm çevreye ve ekonomimize katkı sağlar. Şile Hurda Alımı ile iletişim kurduğunuz taktirde sizde atık hurdalarınızdan kazanç elde edebilirsiniz.

Elektrik, elektronik sektöründe kullanılan ve içlerinde çeşitli metaller dışlarında ise plastik bulunan kablolar doğada uzun yıllar boyunca çözülmez. Çözülmeyen bu kablolar toprağımıza, suyumuza, havamıza zarar verir. Şile Hurda Alımına kullanmadığınız kablo hurdalarınızı satabilirsiniz. Şile Demir Hurdalarınız kiloya bakılmaksızın aradığınız aynı gün içinde istediğiniz yerden peşin olarak alınır. Araçlarımızda aksesuar olarak kullandığımız ve binalarımızda da son zamanlarda dekor olarak kullandığımız Şile Krom Hurdalarınız alınır. Günümüzde çanaklarda, süs eşyalarında, elektrik sanayisinde kullanılan bakır oldukça değerli madendir. Şile Bakır Hurdalarınızı satmadan önce bizi arayabilirsiniz. Şile Sarı Hurdalarınızı, Şile Kurşun Hurdalarınızı satarak kendi cebinize ve ülke ekonomisine katkı sağlayarak doğanın kirlenmesini önleyebilirsiniz. Gelecek nesillerimize daha temiz bir çevre ancak geri dönüşüm sayesinde bırakabiliriz. Her geçen gün artan tüketim ihtiyacımız ile doğamızı daha fazla kirletiyoruz. Bir plastik torbanın bile 1000 yılda çözüldüğü bilinmekte yani torunlarımızın torunlarının torunları bile bu çöpten zarar görmektedir. Şile Motor Hurdalarınız değerinin üstünde bir fiyat ile nakit olarak teslim alınır. Motorların kalbi olarak bilinen aküler içlerindeki kimyasallar ve dışlarında bulunan plastikten dolayı çevreye oldukça zararlıdır. İçerisindeki kimyasalların insanla teması olduğunda çeşitli zehirlenmelere kadar sebep vermektedir. Akü hurdalarınız Şile Akü Hurdası tarafında özen ile toplanmakta ve alınmaktadır. Alüminyum hurdalarınız için Şile Alüminyum Hurda ile iletişim sağlamayı unutmayınız.

Ayrıca uzman ve yetiştirilmiş ekiplerimiz tarafından Şile Bina Yıkımı & Bina Sökümü ve Şile Fabrika Bozumu işleriniz halledilir. Sonrasında çıkan hurdalarınız satın alınır. Bina yıkımı ve sökümü profesyonellik isteyen iştir bu yüzden yetkili olmayan kişiler tarafından yapılmamalı. Şile Kazan Depo Kesim İşlerinizde yapılır. Bizlerden daha fazla bilgi almak ve hurdalarınızı satmak için iletişime geçmeyi unutmayın.

İrtibat Tel: 0212 403 04 96