Sultanbeyli Hurdacı

Ülkelerin en büyük sıkıntılarından olan atık hurdaları taşıma, depolama, parçalama gibi işlemler oldukça zahmetlidir. Ülkemizin sırtındaki bu yükü Sultanbeyli Hurdacı olarak devir alıyoruz. Geri dönüşüm artık ileri nesil için önemli bir unsur olmuştur. Artan ihtiyaçlarımız ile tüketimimizde oldukça artmıştır artan tüketim ihtiyacımız ile atık ve hurda çıkıntıları ile çevremiz zarar görmektedir. Havamız, suyumuz, toprağımız için artan çevre kirlilikleri tehdit oluşturmuştur. Sultanbeyli Hurda Alımı olarak sizlerden aldığımız atık hurdaları geri dönüşüm merkezlerine aktararak daha temiz dünya için hurdalarınız tekrardan değer buluyor. Sıfır atık projeleri ile geleceğimize daha düzenli ve daha temiz bir dünya bırakabiliriz.

Sultanbeyli Kablo Hurdalarınız doğamız için bir tehdit oluşturmaktadır. Dışındaki plastik ve içindeki kimyasal maddeler toprağa karışarak canlıları da etkilemektedir. Artan inşaat alanlarımız ile birlikte demir kullanımında da fazlasıyla bir artış olmuştur. Sultanbeyli Demir Hurdaya ulaşarak demir hurdalarınızı satabilirsiniz. Mutfaklarımızda, binalarımızda aktif olarak kullanılan kromlarınızı Sultanbeyli Krom Hurda servisimiz ile nakit alıyoruz. Sultanbeyli Bakır Hurdalarınız değerinin üzerinde bir fiyat ile birlikte sizlerden teslim alınır. Hurda fiyatlarımız her saniye güncellenmektedir. Sultanbeyli Sarı Hurda, Sultanbeyli Kurşun Hurda gibi hurda çeşitlerinizde alınır. Sultanbeyli Motor Hurdacı olarak kullanmadığınız ömrünü tamamlamış olan motor hurdalarınız ağırlığına bakılmaksızın dilediğiniz noktadan bizim ile iletişime geçtiğiniz gün satın alınır. Aküler içlerinde bulunan kimyasallar ve dışında bulunan plastikten dolayı çevreye büyük zarar verir. Ayrıca içinde bulunan kimyasallar dışarı sızdığında solunum yoluyla canlılara da zarar verir. Sultanbeyli Akü Hurdası ekiplerimiz akü hurdalarınızı teslim alır. Sultanbeyli Alüminyum Hurda gibi her çeşit hurdalarınız alınır.

Sizlere her zaman daha kaliteli hizmet vermek en büyük hedefimiz bu yüzden ekiplerimiz sürekli olarak eğitimlere tabi tutuluyor. Sultanbeyli Bina Yıkımı & Bina Sökümü, Sultanbeyli Fabrika Bozumu işleri profesyonellik isteyen işlerdir. Gerekli olan eğitimleri almış ve başarı ile tamamlamış olan ekiplerimiz tarafından tüm analizler ve yöntemler değerlendirilerek işleriniz en kısa zamanda yapılır. Ayrıca Sultanbeyli Kazan Depo Kesim İşlerinizde yapılır.

Daha fazla bilgi almak ve hurdalarınızdan kazanç sağlamak için;

İrtibat Tel:0212 403 04 96