Tuzla Hurdacı

Tuzla Hurdacı olarak İstanbul’un Anadolu yakasında 17 senedir hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin çeşitli illeri çeşitli ilçelerinden aldığımız atık hurdaları geri dönüşüm merkezlerine bırakarak ileriki nesil e daha sağlıklı bir yaşam sunabiliriz. Tuzla Hurda Alımına kullanmadığınız atık hurdalarınızı satarak kazanç elde edebilirsiniz. Her çeşit hurdalarınız alınmaktadır. Geri dönüşüm ülkelerin tek çıkar noktası haline gelmiş bulunmaktadır geri dönüşüm ile birlikte katı atıkları depolama alanlarında büyük oranda azalış olmuştur. Ayrıca devletlerin taşıma, depolama, parçalama gibi işlemlerini hafifletir. Geri dönüşüm yapılan ürünler tekrardan üretim zincirine kazanır bu sayede devletlerin ekonomisine katkıda bulunmuş olunur.

Elektriği iletmekte kullanılan kablolar kolay zarar gören ürünlerdir. Kesilmeler, kopmalar ve yanmalar olabilir. Kullanmadığınız ya da zarar görmüş olan kablolarınızı Tuzla Kablo Hurdacıya vererek doğayı da plastik maddeden korumuş olursunuz. Hemen hemen her sektörde her eşyada kullanılan demirler geri dönüşümü en aktif olan maddeler arasındadır. Kullanmadığınız demir hurdalarınız eritilerek tekrardan değer kazanır. Tuzla Demir Hurdayı arayarak sizlerde demir hurdalarınızdan kazanç elde edebilirsiniz. Paslanmaz özelliği ile ön planda olan ve mutfaktan, uçak sektörüne kadar birçok alanda kullanılan krom çeliğin sertleştirilmesinde kullanılır. Krom hurdalarınızı satmak için Tuzla Krom Hurdayı aramanız yeterlidir. Tuzla Bakır Hurda, Tuzla Sarı Hurda ve silah sanayisinde yoğun olarak kullanılan Tuzla Kurşun Hurdalarınızı satmak için bizim ile iletişime geçmeyi unutmayınız. Tekne, araba vb. motor çeşitlerinizi Tuzla Motor Hurda olarak satın almaktayız. Akü hurdalarınız ve alüminyum hurdalarınız Tuzla Akü Hurdası, Tuzla Alüminyum Hurdacısı tarafından iletişim kurduğunuz aynı gün peşin olarak alınır.

Oldukça dikkat edilmesi gereken işlerin başında gelen bina yıkım işleri tecrübeli ve profesyonel kişilere bırakılmalıdır. Gerekli eğitimleri tamamlamış ekibimiz tarafından Tuzla Bina Yıkımı & Bina Sökümü, Tuzla Fabrika Bozumu gibi işleriniz yapılır. Bu işlerden çıkan hurdalarınız nakit olarak alınır veya fiyattan düşebilirsiniz. İşlemleriniz çevreye zarar vermeden özenle yapılmaktadır. Binalarınızda, fabrikalarınız vb. yerlerde olan Tuzla Kazan Depo Kesim İşlerinizde yapılmaktadır.

Bunun gibi daha fazla işler hakkında bilgi almak veya hurdalarınızı satmak için;

İrtibat Tel: 0212 403 04 96