Ümraniye Hurdacı

Çevre kirliliği dünyamız için önemli bir tehdit olarak görülmektedir. Toprağımız, suyumuz ve havamız giderek pislenmekte bu pislenme ile birlikte insanların yaşam alanları azalmaktadır. Artan tüketim ihtiyacı artan bina oranı göz önüne alındığında nefes alacak alanımız kalmadı denebilir. Ümraniye Hurdacı olarak Türkiye’nin her noktasından hurda alımı yapıyoruz. Hurdalarınızı artık sokaklara çöplere atmayın Ümraniye Hurda Alımını arayarak sizlerde hurdalarınızdan kazanç sağlayabilirsiniz.

Doğayı kirleten ve göz kirliğine neden olan kullanmadığınız zarar görmüş olan kablo hurdalarınızı Ümraniye Kablo Hurdacı olarak alıyoruz. İnşaat sektöründe ve daha birçok alanda kullanılan demir geri dönüşümü en aktif olan maddeler arasındadır. %100 geri dönüştüren demiri Ümraniye Demir Hurdayı arayarak satabilirsiniz. Banyolarda, binalarda, mutfaklarımızda dekoratif amaçlı kullandığımız kromlarınızı Ümraniye Krom Hurdaya satarak nakit e çevirebilirsiniz. Hurdalar arasında popüler olan bakır elektriği ve ısıyı iyi iletmesinden dolayı kullanımı aşırı şekilde yaygındır. Güncel hurda fiyatlarımız ile Ümraniye Bakır Hurdalarınızı satmak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Tesisatta, süs eşyalarında kullanılan Ümraniye Sarı Hurdalarınızı satmak için doğru yerdesiniz. Silah sanayisinde aktif olarak kullanılan Ümraniye Kurşun Hurdalarınızda alınır. Yıpranmış, kullanılmayan Ümraniye Motor Hurdalarınız ekiplerimiz tarafından aynı gün içerisinde alımı sağlanır. Aküler kullanılmaz hale geldiklerinde çeşitli zehirli sızdırmalar yapabilir bu tür tehlikeli durumlara düşmemek için Ümraniye Akü Hurdayı arayıp akü hurdalarınızdan kurtulabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca ambalaj sanayisinde bolca kullanılan Ümraniye Alüminyum Hurdalarınızda alınır.

Binalarınızda, işyerlerinizde, fabrikalarınızda vb. gibi yerlerde olan Ümraniye Kazan Depo Kesim İşleriniz ekiplerimiz tarafından yapılır. Ümraniye Bina Yıkımı & Bina Sökümü işleri profesyonellik ve tecrübe isteyen işlerdir. Kesinlikle hafife alınmamalı ve gerekli olan risk ve analizler yapılarak yapılmalıdır. Gerekli olan eğitimleri tamamlamış olan ekibimiz tarafından özenle yaptığımız bina yıkım, söküm işlemleriniz için bizi arayabilirsiniz. Yarım kalmış, zarar görmüş ya da çeşitli nedenlerle bozumu olacak fabrika işlerinizi Ümraniye Fabrika Bozumu şubemizi arayarak daha detaylı bilgi alabilir ve yaptırabilirsiniz.

Bizlerden daha fazla bilgi almak veya hurdalarınızı satmak için bizim ile iletişime geçininiz.

İrtibat Tel: 0212 403 04 96